Susitikimai

Dirbtuvės keliauja: į Biržus sukvietė „Gaidų pynė’19“

Kas?

Mažojo princo dirbtuvių komanda, kartu su mažaisiais savo pagalbininkais, apsilankė ketvirtojo respublikinio Muzikuojančių šeimų festivalio „Gaidų pynė’19“ pirmą kartą organizuotoje Muzikuojančių šeimų vasaros mokykloje. Į dirbtuves susirinko įvairaus amžiaus ir iš skirtingų Lietuvos kampelių atvykę daukartiniai festivalio„Gaidų pynė“ laureatai, dalyviai, jų tėvai bei mokytojai. 

Kur?

Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla

Kada?

Birželio 14-16 dienomis, 2019 m.

Apie ką?

Kad būtų lengviau bendrauti ir dalyvauti užsiėmimuose iš pradžių visi kartu sužaidėme smagų, paparastą  atsipalaidavimo žaidimą Hip-hop: šokinėjom, tūpinėjom, rankas kilnojom ir smagiai kvatojom. Pažadinę budrumą ir pramankštinę po kelionės sustingusius kaulelius sėdome prie bendro stalo, kur laukė spalvingi karoliai, siūlų gijos ir įkvėpimą budinantys papuošalų pavyzdžiai. Dirbtuvių dalyviai ne veltui muzikalūs, nes ir kitose kūrybinėse užduotyse ne mažiau kūrybingi: kaip mat susigaudė ir kibo į darbą. Vėrė, pynė, suko, kol visi pasipuošė spalvingomis Mažojo princo dirbtuvių bičiulių apyrankėmis, karoliais, vėriniais, puošusiais juos visas stovyklos dienas. 

Antra dirbtuvių dalis buvo skirta ausims ir labiau susijusi su stovyklos tematika. Visi kartu „virėme“ „Perkusijos džemą“. Nors vaikai ir muzikuojantys, ne visi žinojo, kas toji perkusija ir kaip atrodo kai kurie instrumentai, todėl pažintinis-kūrybinis žaidimas sudomino. Dirbtuvių erdvė prisipildė daugybės skirtingų garsų ir juoko, o pabaigoje suskambo visų atliekama mini improvizacija – jam’as. 

Daugiau: http://princodirbtuves.lt/galerija/2019/2019.06.14_MPD_Birzai/#1