Susitikimai

Mažojo princo dibtuvės Bezdonyse: IT pamokos vaikams su „Barclays“

Antrąjį gegužės penktadienį Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko Mažojo princo dirbtuvių renginys – čia svečiavosi „Barclays“ technologijų centro savanoriai.

Kompanijos darbuotojai vaikus supažindino su informacinių technologijų specialisto profesija, mokė saugaus elgesio interneto erdvėje. Dirbtuvių metu vaikai kartu su technologijų ekspertais rinko kompiuterius – šis praktinis užsiėmimas sudomino tiek berniukus, tiek ir mergaites, vaikai turėjo ne vieną įdomų klausimą.

Technologijų dirbtuvių metu atnaujinti 4 stacionarūs ir 2 nešiojami kompiuteriai, kurie labdaros tikslais perduoti mokyklos direktoriui ir bus paskirstyti socialiai remtinoms, daugiavaikėms šeimoms. Mokyklai padovanota kompiuterių priedų, leisiančių patobulinti turimus kompiuterius, padidinti jų galią.

Mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas dėkojo Ordinui už palaikomą artimą ryšį ir prasmingą bendradarbiavimą. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje per pastaruosius keletą metų Ordino iniciatyva buvo surengtos teatro bei muzikos dirbtuvės, mokyklos auklėtiniai ne kartą svečiavosi Mažojo princo dirbtuvėse Vilniuje, taip pat Ordinas prisideda prie mokyklos kasmet rengiamo festivalio „Liejas malonė“.

Tai nebe pirmas „Barclays“ ir Mažojo princo dirbtuvių projektas. 2016-aisiais informacinių technologijų dirbtuvėse dalyvavo VšĮ „Visos Lietuvos vaikai“, tais pačiais metais su kompanijos pagalba Kupiškio rajono „Šv. Kazimiero vaikų globos namuose“ buvo įrengta mokymosi klasė su kompiuteriais, projektoriumi, mini-biblioteka.

2009 m. Lietuvoje įkurtas „Barclays“ technologijų centras yra vienas iš keturių strateginių centrų, teikiančių informacinių technologijų bei personalo valdymo paslaugas pasaulinės finansinių paslaugų kompanijos „Barclays“ padaliniams.


Daugiau nuotrakų – fotogalerijoje.

4 484 Comments