Susitikimai

Tėvo dienos proga – renginys aviacijos tema

Viena Mažojo princo tradicijų Tėvo dienos proga – renginys aviacijos tema. Šįmet socialiai remtinų šeimų vaikus pakvietėme į Vilniaus oro uostą. Jame visų susirinkusių laukė ne tik ekskursija po itin atidžiai saugomas vietas ir jose dirbančių žmonių gyvenimas iš arti, bet ir susitikimas su olimpiniu čempioniu Rimantu Bagdonu.

Pilotų kasdienybė – iš arti 

Kaip atrodo darbo diena Vilniaus oro uoste, kokius jame galime išvysti lėktuvus ir ko reikia, jeigu svajojame tapti lakūnais – tai tik dalis klausimų, kurių atsakymus visi susirinkusieji išgirdo iš patyrusių darbuotojų lūpų. Ekskursijos metu vaikai taip pat turėjo galimybę susipažinti su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, išgirsti ne vieną neįtikėtiną nutikusią istoriją. Viena jautriausių akimirkų – tai vaikų emocijos, išvydus lėktuvus iš arti: didžioji dalis dalyvavusiųjų nėra skridę ar buvę oro uoste apskritai.

Tiesa, kasmetiniam Tėvos dienos progai skirto renginio aviacijos tema pasirinkta neatsitiktinai: „Mažojo princo“ kūrėjo, „tėčio“ Antuano de Sent-Egziupery gyvenime lėktuvai, neaprėpiamos padangės ir svajonės visuomet užėmė ypatingą vietą. Be to, aviacija šiuo atveju simbolizuoja ir neribotas galimybes – juk lėktuvu šiais laikais kiekvienas pasaulio kampelis yra kone ranka pasiekiamas.

Apie tai, kiek laiko trunka skrydžiai ir kaip jie planuojami vaikams papasakojo Ordino draugai – avialinijų „Turkish airlines“ atstovai. Susitikimo metu visiems buvo įteiktos simbolinės dovanos, kurios, atstovų teigimu, kiekvienam iš mūsų yra priminimas, kad svajojant ir nuoširdžiai dirbant galime įgyvendinti pačius didžiausias norus.

Staigmena – susitikimas su pasaulio čempionu

Tą dieną vaikų laukė dar viena staigmena – susitikimas su sportininku, vieninteliu Lietuvos imtynininku, tapusiu pasaulio čempionu – Rimantu Bagdonu. Jo sėkmės istorija sužavėjo ir įkvėpė tiek vaikus, tiek suaugusius. Pasaulio čenpionas vaišino vaikus pietumis ir linkėjo būti drąsiems.

„Niekada neabejokite savimi, vaikai, ir, atsiminkite, kad svarbiausia yra tikėti ir nenuleisti rankų“, – vaikams patarė sporto legenda.

Už galimybę Tėvo dieną paminėti kitaip dėkojame „Lietuvos oro uostams“, „Turkish airlines“, „Litcargus“, „BGS“, Rimantui Bagdonui.